Hotele

W swojej ofercie SPH posiada specjalne stawki w ponad 230 000 obiektów w Polsce i na całym świecie, liczonych metodą unikalności. Na rynku bardzo często pojawiają się kwoty dwukrotnie wyższe, wynika to natomiast z wielokrotnego dublowania poszczególnych hoteli u rozmaitych dostawców. Oferta jest tym bogatsza i bardziej konkurencyjna, im większe jest znaczenie biznesowe pożądanego kierunku wyjazdu służbowego. Średnie ceny ofertowe proponowane przez SPH są średnio o 15-40% niższe aniżeli stawki oficjalne prezentowane np. na stronach hoteli, czy w popularnych wyszukiwarkach oraz o 5-10% niższe od agencyjnych stawek rynkowych. Za żadne z zakupionych usług nie regulują Państwo płatności podczas zameldowania, ponadto przydzielamy całodobowy telefon alarmowy - bezpłatny bez względu na ilość dokonywanych zgłoszeń.

 

Na rynku polskim obecnych jest aktualnie około 45 systemów rezerwacyjnych (mamy dostęp do każdego z nich), których przedstawiciele terenowi na bieżąco aktualizują oraz kontraktują nowe kontyngenty pokoi, przeznaczone następnie do sprzedaży agencyjnej. Wiele z nich pojawiło się na naszym rynku dzięki kontaktowi ze strony SPH i było wcześniej niedostępnych dla innych biur, zaś do części z nich dostęp posiadamy nadal jako jedyni w kraju. W praktyce jednak w sposób efektywny oraz płynny można funkcjonować w obrębie 3, maksymalnie 4 systemów, pozostałe dostępne możliwości należy zaś traktować w kategorii uzupełnienia oferty. Tak duża ilość posiadanych systemów wytwarza jednakże sytuację, gdzie w przypadku szczególnie skomplikowanego zlecenia, będziemy w stanie zaproponować Państwu dodatkowe ofertowanie pokoi, zwłaszcza poza głównymi obszarami biznesowymi.

 

Standardowo proponujemy rozliczenia na podstawie faktury z odroczonym terminem płatności - po uśrednieniu jest to około 45-50 dni od momentu rozpoczęcia usługi. Możliwe jest również fakturowanie zbiorcze 1 raz w miesiącu z dodatkowym zestawieniem opisującym zrealizowane pobyty. Nie wymagamy podpisywania w niniejszym celu umowy !

 

Ponadto możliwe jest regulowanie zobowiązań przy pomocy karty kredytowej oraz produktów typu Travel Account (American Express, Diners Club) - w takim przypadku termin płatności może zostać przedłużony do aż 90 dni !

Formularz kontaktowy

Zaloguj się do systemu