Firma

SPH to firma istniejąca na rynku od 2011 roku, funkcjonująca wyłącznie w segmencie pośrednictwa oraz doradztwa hotelowego wraz z powiązanymi usługami.

 

Brak kompleksowości świadczonych usług (nie prowadzimy sprzedaży biletów lotniczych) jest w naszym przypadku wymierną zaletą - działamy w sposób wysoce wyspecjalizowany, unikając schematów rynkowych, niejednokrotnie obarczonych pewną ilością błędów.

 

Nasz personel składa się wyłącznie z osób z doskonałą orientacją geograficzną, co znacząco wpływa na fachowość obsługi oraz skraca czas potrzebny na realizację zlecenia - jest on najkrótszy na rynku i wynosi średnio 12 minut, liczonych od momentu wysłania przez Państwa uszczegółowionego zapytania, do kompleksowej odpowiedzi z naszej strony, zawierającej kilka alternatywnych propozycji. Jeżeli możemy jednym słowem określić metodologię naszego działania, byłaby to "butikowość" - właśnie to najbardziej cenią w nas Klienci, dotychczas niejednokrotnie obsługiwani w sposób masowy, niespersonalizowany. Nasza rola nie kończy się na zaprezentowaniu kalkulacji cenowych - dzięki cyklicznym wyjazdom w najbardziej uczęszczane kierunki biznesowo-targowe, z chęcią podpowiemy jak zoptymalizować wyjazd pod kątem kosztów oraz logistyki.

 

Nie jest sztuką napisać, że oferujemy najniższe ceny na rynku - większym wyzwaniem jest tę sentencję umotywować, poniżej kilka najważniejszych argumentów:

 

  • nie zajmujemy się sprzedażą biletów lotniczych - jest to stosunkowo dziwnie brzmiący argument, ale mający największe realne przełożenie na proponowane pułapy cenowe. Od lipca tego roku, wszystkim biurom podróży działającym w sposób kompleksowy, zostały narzucone restrykcje finansowe ze strony IATA, które muszą zostać scedowane również na wyceny hoteli. Ponadto rentowność sprzedaży biletów lotniczych jest znacząco niższa aniżeli miejsc hotelowych - efektem tego jest naturalne dążenie dużych biur podróży do poprawy wyników finansowych, poprzez położenie nacisku na pośrednictwo hotelowe. SPH jako firma działająca wyłącznie w segmencie hotelowym, nie jest w żaden sposób powiązana z powyższymi regulacjami, nie musi też poprawiać niskiej rentowności odnotowywanej na wystawianiu biletów lotniczych - w efekcie zadowalająca nas marża plasuje się na niższym poziomie niż u konkurencji. Następstwem tego jest też możliwość wydłużenia terminu płatności do najatrakcyjniejszych poziomów na rynku - nasi Klienci dokonują przelewu przeciętnie po 35-50 dniach od momentu odbycia usługi, w przypadku korzystania z rachunków obciążeniowych typu Travel Account jest to nawet 90 dni !
  • bardzo niskie koszty działalności - świadcząc usługi możliwie wysokiej jakości unikamy zdecydowanej większości wydatków reklamowo-marketingowych. Ponadto dzięki zatrudnianiu osób z ugruntowaną wiedzą branżową, autorskim programom szkoleniowym oraz specjalizacji wyłącznie w jednej dziedzinie sektora business travel, unikamy rozrostu i rozdrobnienia personelu w stronę pobocznych aspektów działalności, w sposób wysoce efektywny gospodarujemy czasem. Umożliwianie pracownikom pracy zdalnej redukuje z kolei koszty powierzchni biurowej - wszystko to przekłada się na atrakcyjne ceny finalne.
  • dostęp do największej ilości systemów korporacyjnych na polskim rynku, w tym dedykowanych na rynki Ameryki Łacińskiej czy Australii i Oceanii - gwarantuje to nam największe ofertowanie w zakresie ilości wydzielonych na potrzeby biur pokoi oraz najefektywniejsze pokrycie bazy hotelowej w krajach "egzotycznych".

Pomimo małej skali naszej działalności, przez ostatnie 4 lata zdążyły nam zaufać przedsiębiorstwa bardzo dużego formatu, m. in. liderzy branż: petrochemicznej, piwowarskiej, budownictwa, odzieżowej oraz ponad 100 innych podmiotów.

 

Na życzenie udostępniamy Państwu referencje, które są najwiarygodniejszą rekomendacją świadczonych przez nas usług.

Formularz kontaktowy

Zaloguj się do systemu